Connect with us

Aktuale

Çfarë trupi! Emily shfaqet superseksi me bikini të vogël

Emily Ratajkowski nuk ka ditë që të mos ekspozojë format trupore tani që është me pushime në Greqi.

Modelja dhe aktorja e famshme vazhdon të relaksohet në Mikonos dhe të dielën dukej më fantastike se kurrë.

Emily u fotografua në një jaht me një bikini blu me pika të bardha./tch

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *