Connect with us

Aktuale

Enca publikon foto nudo dhe pa grim (Foto)

E bukura Encë, sot është zgjuar shumë vonë. Ajo ka ndarë një foto me fansat e saj një foto ku tregon se në Tiranë po bijën shi.

Ajo ka postuar një fotografi në shtrat ku duket e zhveshur dhe pa grim, gjë që nuk është e zakonshme tek ajo.

Në përshkrimin e fotografisë shkruan “Mirëmëngjes, I urrej ditët me shi”.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *