Connect with us

Aktuale

Kim Kardashian rrezikon shumë

Ajo konsiderohet si një ikonë e stilit.

Dhe Kim Kardashian i mahniti të gjithë në Beautycon në Los Anxhelos.

Ylli televiziv shfaqi format e saj bombastike dhe pse rrezikoi të ekspozonte pasuritë e saj.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *