Connect with us

Aktuale

Flaka Krelani në një pozë provokuese para pasqyrës

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Flaka Krelani, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për zërin e saj.

Ajo është shumë e angazhuar gjatë verës me koncerte dhe mbrëmje muzikore, në të cilat gjithnjë performon ‘live’.

Flaka është gjithashtu shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Jo të rralla janë rastet kur Krelani ndan me ndjekësit edhe ndonjë fotografi provokuese.

Një të tillë ajo e ka publikuar së fundmi, ku shfaqet mjaft atraktive para pasqyrës.

E veshur në xhinse dhe vetëm në reçipeta në pjesën e sipërme, Krelani edhe njëherë dëshmoi se është ndër këngëtaret me trupin më të mirë.

Komentet dhe pëlqimet e fansave kanë qenë të shumtë, kryesisht komplimente për dukjen e saj.

Në muajt në vazhdim, ajo pritet të prezantojë për fansat projektet e reja muzikore.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *