Connect with us

Aktuale

Me bikini dhe këmbët hapur, Klaudia Pepa bën fansat të shfrenojnë fantazinë

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa ka ndezur sërish rrjetin me postimin e saj të rradhës.

Klaudia shfaqet me bikini dhe tepër lozonjare duke shijuar një shihe birre. Ndërkohë fansat e saj nuk kanë kursyer aspak komentet nga më pozitive.

Në mesin e tyre ka nga ata që kanë shfrenuar fantazinë me komentet e tyre nga më befasueset.

Duket se këto postime të Klaudias shtojnë edhe më tepër temperaturat. Këtë herë balerina ka preferuar të qëndrojë indiferente ndaj reagimeve të fansave të saj.

/Gazeta Express/

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *