Connect with us

Aktuale

53-vjeçarja më seksi në Instagram

Ajo rregullisht e ndez “flakë” Instagram-in e saj.

Dhe 53-vjeçarja Elizabeth Hurley, vazhdon të impresionojë fansat me foto bombastike.

Sot ajo zgjodhi një foto me bikini që e tregojnë shumë seksi për të fituar të gjithë vëmendjen e rrjeteve sociale.E shtrirë në një plazh me rërë të bardhë, pavarësisht moshës, aktorja ishte në formë të plotë, me asetet shumë seksi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *