Connect with us

Aktuale

Françeska godet sërish!

Modelja Françeska Jaçe ka publikuar në rrjete sociale një foto nga plazhi ku shfaqet më seksi se asnjëherë më parë.

Ajo ka publikuar një foto me bikini ku duket përvëluese. Françeska shquhet për foto mjaft tërheqëse dhe provokuese.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *