Connect with us

Aktuale

Kim Kardashian ngre temperaturat

Ajo kurrë nuk nguron të flasë me “gjuhën” e trupit.

Dhe Kim Kardashian provoi “forcën” duke postuar një foto me bikini të bardha që lënë pak vend për imagjinatën e fansave në Instagram.

37-vjeçarja ekspozon kthesat e saj të bollshme në kuadër të prezantimit të linjës së saj të re të parfumeve Kimoji.

Duke u përpjekur për të bërë përshtypje, stuhia Kim zbuloi gjoksin dhe të pasmet seksi në një numër jo normal bikinish.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *