Connect with us

Aktuale

Kjo iraniane mburret që ka të pasme seksi – por edhe që i flet katër gjuhë

Modeles iraniane, Uldouz Wallace, nuk i mjafton të jetë thjesht një femër me të pasme seksi në Instagram.

Bukuroshja që një kohë po ndërton edhe një karrierë si komediane, falë platformave të ndryshme sociale, përfshirë YouTube.

Për pak minuta, videot e saj – sikurse ajo me titullin “Kur provon ta ndalësh një mashkull që të mos ia shikojë një femre tjetër të pasmet” – marrin rreth 90.000 pëlqime.

Por, mos mendoni se ajo njihet vetëm për të pasmet e mëdha dhe për humorin pikant.

Ajo është edhe e mençur.

Uldouz flet gjuhën persiane, suedeze, angleze dhe franceze, ndërsa ka përfunduar studimet master për Marketing. /Express/

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *