Connect with us

Aktuale

‘Rrezikoni t’ju pushojë zemra’ nga kjo video e nxehtë e Kejvina Kthellës

Modelja Kejvina Kthella duket se është në ditët e saj më të mira.

Kejvina ka ndarë në rrjetet sociale video dhe foto ku nxjerr në pah linjat e saj perfekte.

Por si publikimi i sja më i fundit nuk e kishim parë ndonjëherë.

Të lagur, teksa del nga uji duke nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike.

‘Hajde flasim pak për fotoshopin’ ka shkruar modelja duke u kujdesu r t’i bllokojë komentet e fansave.

Sikur të mos mjaftonte vapa, për fansat e saj pas kësaj video temperaturat rriten dyfish.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *