I hip sipër fotografit, Beatrix Ramosaj djeg rrjetin me pozën e saj

Këngëtaraj Beatrix Ramosaj ka realizuar foto më hot të verës dhe kjo vërtetohet mjaft mirë me publikimet e saj në rrjetet sociale.

Super sensuale dhe gati të sfidojë dhe modelet më të mira.

Një nga foto më pikante është ajo e realizuar me fotografin Endrit Mertiri.

Ata kanë një miqësi mjaft të mirë me njëri-tjetrin dhe fotoja është super ‘hot’.