Kejvina Kthella më seksi se kurrë, ekspozon të pasmet!

Velina e emisionit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet e saj.

Aktualisht ajo ndodhet në Spanjë dhe duket se është duke i shijuar pafund këto ditë. Në foton e publikuar Kejvina shfaqet mjaft joshëse si dhe nuk nguron të ekspozojë të pasmet e saj të tonifikuara.

Nuk është hera e parë që ajo publikon foto të tilla mjaft provokuese.