Nora Istrefi me këto foto i ngritë tempraturat

Këngëtarja Nora Istrefi e nisi verën me publikimin e këngës “As 1 gotë” në bashkëpunim me Mixeyn, këngë e cila u prit shumë mirë nga publiku.

Ndërkohë, ajo vazhdoi të jetë shumë aktive në koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore, duke performuar pranë fansave të saj.

Nora është mjaft aktive edhe në rrjetin social Instagram, në të cilin tash e sa vite ushtron edhe profesionin e një ‘blogereje’.

Së fundmi, ajo ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin vjen mjaft tërheqëse.

Ajo ka pozuar me një kostum gri, ndërsa ka vënë paksa në pah edhe gjoksin e saj atraktiv.