Seksbomba britanike trullos pushuesit në bregdet

Ajo njihet për pamjen e saj “vrasëse”, të cilën e ekspozon herë pas here edhe në rrjetet sociale.

Dhe duket se Demi Rose nuk do të ndalet kurrë. Së fundmi ajo ka postuar në Instagram foto me bikini ku tregon format e bëshme.

Modelja 23-vjeçarja po relaksohet në Mikonos dhe ka vendosur të kënaqë edhe ndjekësit me foto provokuese.