Connect with us

Aktuale

Kjo është biondja që ka pushtuar rrjetet sociale me fotot e saj

Lindsey Pelas është një modele nga Los Anxhelosi, SHBA.

Ajo është një modele mjaft e njohur atje, dhe që kohët e fundit ka “shpërthyer” në rrjetin social Instagram.

Lindsey ka më shumë se 7 milionë ndjekës në Instagram dhe njihet për fotografitë e saj tejet të nxehta.

Kohët e fundit, ajo çmendi rrjetet sociale kur publikoi një fotografi “topless” në Snapchat, transmeton Gazeta Express.

Më poshtë mund t’i shihni disa nga fotot e saj më të fundit:


 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *