Connect with us

Aktuale

Të pasmet bombastike, Anastasia Kvitko apo Kim Kardashian? (FOTO)

ështe Kim Kardashian ajo që ia ktheu të pasmet e mëdha kamerës. Trendi i saj u shpërnda gjithandej dhe shumica e vajzave nisën `punën` për të bërë të njëjtën gjë.

Secilën ditë kryhen intervenime kirurgjike, që femrat i bëjnë për t`i rritur të pasmet. Shumë nga to as nuk i ndahen palestrës deri sa të arrijnë të kenë vithe të mëdha e të formësuara, shkruan Indeksonline.

Në anën tjëtër, është modelja ruse, Anastasia Kvitko e cila ia mban vetes si e para që bëri bujë me vithet e saja.

Bukuroshja në fakt ka linja perfekte të trupit.

Po iu sjellim pamje të të dyja bukurosheve, e zgjedhjen bëjeni ju.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *